FORGOT YOUR DETAILS?

Jsme členy

Česká rada dětí a mládeže Česká rada dětí a mládeže
Česká debatní společnost, z. s. se stala členem České rady dětí a mládeže (ČRDM) ke dni 10. 4. 2014. Posláním ČRDM je podporovat podmínky pro kvalitní život a všestranný rozvoj dětí a mladých lidí.Své poslání naplňuje ČRDM tím, že podporuje mimoškolní výchovu a činnost svých členů, zejména snahu o vytváření právních, hospodářských, společenských a kulturních podmínek vhodných pro jejich činnost. ČRDM hájí zájmy svých členů vůči domácím i zahraničním orgánům, organizacím a institucím.

http://crdm.cz/

Městečko neziskovek na Muně Městečko neziskovek na Muně
Česká debatní společnost, z. s. se stala Městečka neziskovek na Muně ke dni 24. 7. 2013. Hnutí Brontosaurus Jeseníky získalo od obce Mikulovice více než dvě desítky objektů ve zrušeném vojenském areálu Muna, v lesích jihozápadně od obce. Vznikla myšlenka na městečko neziskových organizací, jejímž autorem je předseda Tomáš Hradil z Hnutí Brontosaurus Jeseníky. Účelem je networking neziskového sektoru. Česká debatní společnost zde vlastní objekt č.33. Více o objektu naleznete na samostatném webu http://www.objekt33.cz/.

http://www.moona.cz/

Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje
Česká debatní společnost, z. s. se stala členem Unie nestátních neziskových organizací Olomouckého kraje, zájmového sdružení právnických osob (UNO) ke dni 7. 5. 2013. Účelem UNO je podporovat nestátní neziskové organizace Olomouckého kraje a jejich zájmy, které jsou v souladu s principy občanské společnosti. Za tím účelem UNO vytváří trvalý prostor pro komunikaci mezi členy UNO a je platformou pro komunikaci a spolupráci s orgány veřejné správy, podnikatelským sektorem, dalšími neziskovými organizacemi a jinými subjekty.

http://www.uno-ok.cz/

Program Verbattle Program Verbattle
Česká debatní společnost, z. s. se stala součástí mezinárodního debatního programu Verbattle a oprávněným uživatelem obchodní značky ke dni 26. 3. 2013. Verbattle je výjimečný nový formát studentské debaty, který nabízí kratší, zábavnější a napínavější debaty než formáty dosud v ČR i jinde na světě užívané. Kromě samotné argumentace a rétorických schopností je třeba v debatě formátu Verbattle uplatnit také schopnost přemýšlet a reagovat rychle a pod tlakem. Debata formátu Verbattle je oproti jiným formátům také výrazně kratší a tím i méně náročná na organizaci. Po deseti letech úspěšného rozvoje v Indii se Verbattle Foundation rozhodla licencovat formát i do dalších zemí.

http://www.verbattle.com/

World Schools Debating Championships Ltd. World Schools Debating Championships Ltd.
Česká debatní společnost, z. s. se stala členem World Schools Debating Championships Ltd. (WSDC Ltd.) ke dni 3. 12. 2012. WSDC Ltd. je servisní organizací mistrovství světa v debatování středních škol World Schools Debating Championship (WSDC) Mistrovství se koná každoročně v jiném státě. Podrobnější informace o WSDC, včetně pravidel soutěže, jsou k dispozici na adrese http://www.schoolsdebate.com/

http://wsdc.wildapricot.org/

 

TOP