FORGOT YOUR DETAILS?

Nabídka práce

Aktuálně nabízíme následující pozice:

Právě nenabízíme žádné volné pracovní pozice.

Kariéra v naší organizaci

Máte zájem pracovat v naší organizaci a nenašli jste Vámi požadovanou pozici v naší nabídce volných pracovních míst? Dejte nám o sobě vědět a vyplňte prosím dotazník pro zájemce o praxi či zaměstnání.

V případě, že Vás zaujala nabídka některé z našich volných dobrovolnických či pracovních pozic, můžete reagovat přímo prostřednictvím odpovědního formuláře, který je umístěn pod každou z nabízených pozic nebo nám na naši e-mailovou adresu: zašlete Váš strukturovaný životopis společně s tímto prohlášením: „Prohlašuji, že v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů v platném znění souhlasím se zpracováním a uchováním veškerých osobních údajů uvedených v životopise, které tímto poskytuji České debatní společnosti, z. s. za účelem získání praxe či zaměstnání, a to na dobu výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok od jejich zaslání.“ Na základě posouzení Vaší kvalifikace a profesního profilu Vás budeme informovat o zařazení do výběrového řízení.

Vaše materiály považujeme za důvěrné a přístup k nim mají pouze vedoucí pracovníci, kteří v rámci svého úseku nebo regionu danou pozici obsazují.

Bližší informace o volných pracovních pozicích Vám také rádi poskytneme na telefonním čísle: 00420 601 353 165.

Proč se přidat k našemu týmu

Česká debatní společnost, z. s, součástí skupiny World Schools Debating Championships Ltd a patří mezi přední české vzdělávací neziskové organizace v oblasti rétoriky, veřejného vystupování a soutěžní debaty. V současné době u nás pracuje kolem 50 dobrovolníků, kterým nabízíme zázemí významné neziskové organizacei. Naše zákaznicky orientovaná firemní kultura je zabezpečená kvalitními výkony a funkčními procesy. Tvůrčím a přátelským pracovním prostředím s důrazem na motivaci a příležitost k individuálnímu rozvoji podporujeme hrdost dobrovolníků a zaměstnanců na naši organizaci. Do týmu hledáme aktivní lidi s chutí pracovat a se zájmem získávat nové profesní zkušenosti, kteří dokáží být vstřícní a pro něž je důležitá týmová práce.

Česká debatní společnost, z. s.
Jakub Kadlec
Zeyerova 850/14
Olomouc
Česká Republika

TOP