FORGOT YOUR DETAILS?

Pedagog

Chcete pro Vaše žáky zařídit zajímavou mimoškolní aktivitu? Nabízíme Vám způsob, jak zlepšit verbální, logické a analytické schopnosti Vašich žáků, originálním a zábavným způsobem.

Můžeme Vaše žáky naučit argumentačním schopnostem v rámci několika soutěžních debatních formátů.

Co je to vlastně „soutěžní debatování“?  Debatování je formou argumentační soutěže, která se řídí pravidly určenými oficiálním formátem středoškolské debaty. Debatu považujeme za jeden z nástrojů ke zlepšení rétorických a argumentačních schopností studentů a také rozšíření všeobecných znalostí o celospolečenských tématech. Především v anglosaském světě je debatování bráno jako prestižní záležitost, která rozvíjí řečové dovednosti každého jedince.

Co pro Vás můžeme udělat?

Poskytneme vzdělávací materiály a zařídíme lekce. Zde je námi natočená série výukových videí z mezinárodní debatní akademie: http://bit.ly/1dmEGO1

Pomůžeme Vašim žákům najít spoludebatéry a dostaneme je na české i mezinárodní turnaje. Navštivte stránky našeho mezinárodního debatního turnaje: http://www.heart-of-europe.org/web/

Během debat se Vaši žáci mohou setkat s žáky jiných škol z celého světa, seznámit se se spoustou zajímavých lidí v jejich věku a získat nové kamarády. Přijďte se podívat nebo pomoct na akce, které pořádáme.

Zde je série rozhovorů s účastníky našeho turnaje z různých koutů světa: http://bit.ly/19louvt

Pomůžeme Vašim žákům zlepšit si angličtinu.  Část debat probíhá totiž právě v tomto jazyce!

Na této úrovni se debatuje na našem středoškolském mezinárodním turnaji: http://bit.ly/19ZFgRp

MÁTE ZÁJEM? Zkontaktujte nás, přidejte se do již existujícího klubu nebo zapojte svoji školu do našeho programu.

Detaily o našem středoškolském programu najdete zde: http://c-d-s.cz/stredoskolsky-debatni-program/

TOP