FORGOT YOUR DETAILS?

Podpořili nás

PN_2013_04_18_alfa_taxi_CDS Alfa Taxi, s.r.o.
Alfa Taxi, s.r.o. poskytuje České debatní společnosti, z. s. zvýhodněné tarify pro přepravu účastníků konferencí, soutěží a dalších akcí.

http://www.alfa-taxi.cz/

BEST Sportcentrum BEST Sportcentrum
BEST Sportcentrum zajišťuje pro Českou debatní společnost, z. s. stravování konferencí, soutěží a dalších akcí.

http://best-sportcentrum.cz/

PN_2013_04_04_caritas_CDS CARITAS – Vyšší odborná škola sociální
CARITAS – Vyšší odborná škola sociální byla založena olomouckým arcibiskupem v r. 1995. Na jaře roku 1996 byla zařazena do sítě vyšších odborných škol České republiky a od roku 2000 – vedle původního vyššího odborného studia – nabízí také vysokoškolské bakalářské studium ve spolupráci s Cyrilometodějskou teologickou fakultou Univerzity Palackého v Olomouci. Škola je řádným členem Asociace vzdělavatelů v sociální práci, která sdružuje školy poskytující vysoce kvalitní vyšší odborné i vysokoškolské vzdělání v oboru. CARITAS poskytuje CDS prostory na akce, které jsou zaměřené na podporu minorit.

http://www.caritas-vos.cz/

PN_2013_04_04_caritas_CDS Deleo
Deleo poskytuje širokou škálu marketingových komunikačních služeb. Pro ČDS Deleo dodává poradenství v oblasti sociálních médií a digital signage technologie a poskytuje PR a Web Consulting.

http://www.deleo.cz/

PN_2012_11_12_hejcin_ES_CDS.gif   2012_11_12_hejcin_CDS Gymnázium Olomouc-Hejčín
Gymnázium Olomouc-Hejčín dlouhodobě spolupracuje s ČDS a poskytuje prostory pro konání akcí ČDS.

http://www.gytool.cz/

NUTREND D.S., a.s. NUTREND D.S., a.s.
NUTREND D.S., a.s. poskytl České debatní společnosti, z. s. své výrobky pro mezinárodní soutěž Heart of Europe a to v letech 2012-2014.

http://www.nutrend.cz/

Odbor informování o evropských záležitostech Úřadu vlády České republiky Odbor informování o evropských záležitostech Úřadu vlády České republiky
Odbor informování o evropských záležitostech Úřadu vlády České republiky poskytuje spolupracuje s Českou debatní společnosti, z. s. skrze svá Eurocentra a to na pořádání přednášek na odborná témata a organizaci mezinárodního debatního turnaje Heart of Europe. Více o odboru naleznete na stránkách Úřadu vlády České republiky http://www.vlada.cz/cz/

https://www.euroskop.cz/

OLMA, a.s. OLMA, a.s.
OLMA, a.s. poskytuje České debatní společnosti, z. s. své výrobky pro mezinárodní soutěž Heart of Europe a to již od roku 2012.

http://www.olma.cz/

PENAM, a.s. PENAM, a.s.
PENAM, a.s. poskytuje České debatní společnosti, z. s. své výrobky pro mezinárodní soutěž Heart of Europe a to již od roku 2012.

http://www.penam.cz/

PN_2013_03_03_upol_CDS Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci
Přírodovědecká fakulta Univerzity Palackého v Olomouci již třetím rokem spolupracuje s Českou debatní společnosti, z. s. na mezinárodním projektu Heart of Europe, který také podporuje poskytováním prostor a technického vybavení.

http://www.prf.upol.cz/

PN_2013_07_10_olomouc_CDS Statutární město Olomouc
Statutární město Olomouc podpořilo soutěž Heart of Europe 2013 a 2014 formou slev na jízdném, bezplatným poskytnutím informačních mteriálů o Olomouci a Olomouckém kraji a poskytnutím příspěvku na organizaci turnaje ve výši 10 000 Kč.

http://www.olomouc.eu/

PN_2013_04_26_tech_soupcz_CDS TechSoup Česká republika
TechSoup Česká republika je českým partnerským programem organizace TechSoup Global, která sídlí v San Franciscu a zaměřuje se na budování technologických kapacit neziskových organizací. TechSoup patří mezi nejstarší a největší neziskové organizace působící v oblasti informačních technologií.

http://www.techsoup.cz/

UNNI Trading, s.r.o. UNNI Trading, s.r.o.
UNNI Trading, s.r.o. nabízí účastníkům mezinárodních akcí pořádaných Českou debatní společností, z. s. zvýhodněné kurzy na nákup a prodej světových měn.

http://www.unni.cz/

PN_2013_04_18_yia_CDS Youth in Action
Youth in Action/Mládež v akci nabízí výměny mládeže, dobrovolnou službu, podporu místní komunity, zapojení do demokratických projektů, školení a semináře pro pracovníky s mládeží, spolupráci s partnerskými zeměmi EU a další zajímavé aktivity. Mládež v akci pdpořila finančně projekty Speaking a Better World a Have your say! Young European citizens shape theirs future, na nichž se Česká společnost, z. s. podílí jako partner.

http://www.mladezvakci.cz/

PN_2013_04_18_ZMOK_long_descriptor_nobg_CDS Zastupitelstvo mládeže Olomouckého kraje
Zastupitelstvo mládeže Olomouckého kraje se spolupodílí na organizaci debatních soutěží v Olomouckém kraji a to jak po finanční, tak personální stránce.

http://www.zmok.cz/

PN_2013_04_18_zelos_CDS Zelos, spol. s. r. o.
Zelos, spol. s. r. o. poskytuje České debatní společnosti, z. s. již čtvrtým rokem za zvýhodněné ceny stravu pro mezinárodní projekt Heart of Europe.

http://www.zelos.cz/

 

TOP